2024 Sekapark Güreşleri’nde 2. tur sona erdi. Ünlü başpehlivanlar yoluna devam ediyor

0

İkinci turda ise büyük bir sürpriz sonuç çıkmadı. İsmail Balaban, Orhan Okulu, Yusuf Can Zeybek gibi favori isimler rakiplerni mağlup ederek isimlerini 3. Tura yazdırmayı başardılar.

Antalya’nın başpehlivanı Kırkpınar’a hazırlanıyor

GÜREŞLERE KATILAN BAŞPEHLİVANLAR

Yusuf Can Zeybek, Ali Gürbüz, Orhan Okulu, Recep Kara, İsmail Balaban, Ali İhsan Batmaz, Süleyman Aykırı, Fatih Atlı, Onur Şenel İsmail Güzel Cengizhan Şimşek, Yunus Emre Yaman, Ertuğrul Dağdeviren, Erkan Ertan, Yalçın Öncül, Serkan Serttürk, Mustafa Kemal Karaboğa, Arif Akın, Rıza Yıldırım, Bekir Eryücel, Mustafa Doğan Özkaya, Hamza Özkaradeniz,. Mehmet Yeşil Yeşil, Ali Yanatma, İsmail Erkal, Emre Erkal, Ali Güngör Ekin, Hamza Köseoğlu, Yıldıray Pala, Nedim Gürel, Recep Taslak, Ali Altun, Serhat Balcı, Furkan Durmuş Altın, Kaan Kaya, Enes Doğan, Mecit Yıldırım, Hakan Çalışır, Ali Gökçen, Osman Özgür, Hüseyin İyican, İbrahim Çoraman, Seçkin Duman, Fatih Koyuncu, İsmail Koç, Serdar Yıldırım, Şahali Kurt, Feyzullah Aktürk, Osman Aynur, Onur Balcı, Recep Çakır Semih Turgut, Ünal Karaman, Salih Dorum, Turan Balaban, Hüseyin Gümüşalan, Mustafa Taş, Ramazan Bircan, Fatih Çakıroğlu, Faruk Akkoyun,  Özkan Yılmaz, Menderes Saltık, Mustafa Batu, Süleyman Başer, Serhat Gökmen, Ahmet Selbest, Salih Erinç, Hasan Cengiz, Yıldıray Akın, Okan Acar, Tanju Gemici, Osman Kan, Mustafa Arslan, Kürşat Şevki Korkmaz.  

İLK TURDA GÜREŞEN BAŞPEHLİVANLAR

İsmail Balaban, Fatih Atlı, Serhat Gökmen, Cengizhan Şimşek, Süleyman Aykırı, Yıldıray Akın, Bekir Eryücel, Onur Şenel, Yunus Emre Yaman, Recep Taslak, Hamza Özkaradeniz, Emre Erkal, Tanju Gemici, Serkan Serttürk, Arif Akın, Özkan Yılmaz, Ünal Karaman, İsmail Güzel, Rıza Yıldırım, Erkan Ertan.

İLK TUR’DA KİM KİMİ YENDİ?

İlk turda Serhat Gökmen Süleyman Aykırı’yı, Tanju Gemici Onur Şenel’i, Recep Taslak İsmail Güzel’i, Özkan Yılmaz Cengizhan Şimşek’i, Yıldıray Akın Erkan Ertan’ı, Yunus Emre Yaman Serkan Serttürk’ü, Emre Erkal Arif Akın’ı, Fatih Atlı Rıza Yıldırım’ı, Ünal Karaman Bekir Eryücel’i, İsmail Balaban Hamza Özkaradeniz’i mağlup etti.

CW Enerji Ligi 3. etabı olan 16. Sekapark Yağlı Güreşleri’nde ikinci tur sona erdi. Güreşlere 74 bapehlivan katılırken, ilk turda 10 çift başpehlivan güreş tutarak son 64 belirlenmişti. İlk turda Cengizhan Şimşek’in Özkan Yılmaz’a kaybetmesi günün sürprizi olarak değerlendirilmişti.

Sekapark Yağlı Güreşleri

Nedim Gürel

Ünal Karaman

Yusuf Can Zeybek

Orhan Okulu

Osman Kan

Ali Gürbüz

İsmail Balaban

Turan Balaban

Enes Doğan

Mustafa Taş

Faruk Akkoyun

Yunus Emre Yaman

Emre Erkal

Serhat Gökmen

Antalya’nın başpehlivanı Kırkpınar’a hazırlanıyor

Antalya’nın başpehlivanı Kırkpınar’a hazırlanıyor

Hasan Cengiz –

Feyzullah Aktürk

Serdar Yıldırım

Tanju Gemici

Mustafa Arslan

Ertuğrul Dağdeviren

Recep Kara

Yıldıray Pala

Özkan Yılmaz

Mustafa Doğan Özkaya

Recep Taslak

Hüseyin Gümüşalan

Serhat Balcı –

Fatih Atlı

Osman Aynur

Yıldıray Akın

Ali İhsan Batmaz

Yalçın Öncül –

Yazar: AYŞEM SİCİM

Yazar:

İLK TURU GEÇEN VE SON 64’E KALAN BAŞPEHLİVANLAR

Serhat Gökmen, Tanju Gemici, Recep Taslak, Özkan Yılmaz, Yıldıray Akın, İsmail Balaban, Yunus Emre Yaman, Emre Erkal, Fatih Atlı, Ünal Karaman(Güreşle)

Yusuf Can Zeybek, Ali Gürbüz, Orhan Okulu, Recep Kara, Ali İhsan Batmaz, Süleyman Aykırı, Onur Şenel, İsmail Güzel, Cengizhan Şimşek, Ertuğrul Dağdeviren, Erkan Ertan, Yalçın Öncül, Serkan Serttürk, Mustafa Kemal Karaboğa, Arif Akın, Rıza Yıldırım, Bekir Eryücel, Mustafa Doğan Özkaya, Hamza Özkaradeniz, Mehmet Yeşil Yeşil, Ali Yanatma, İsmail Erkal, Ali Güngör Ekin, Hamza Köseoğlu, Yıldıray Pala, Nedim Gürel, Ali Altun, Serhat Balcı, Furkan Durmuş Altın, Kaan Kaya, Enes Doğan, Mecit Yıldırım, Hakan Çalışır, Ali Gökçen, Osman Özgür, Hüseyin İyican, İbrahim Çoraman, Seçkin Duman, Fatih Koyuncu, İsmail Koç, Serdar Yıldırım, Şahali Kurt, Feyzullah Aktürk, Osman Aynur, Onur Balcı, Recep Çakır, Semih Turgut, Salih Dorum, Turan Balaban, Hüseyin Gümüşalan, Mustafa Taş, Ramazan Bircan, Fatih Çakıroğlu, Faruk Akkoyun, Menderes Saltık, Mustafa Batu, Süleyman Başer, Ahmet Selbest, Salih Erinç, Hasan Cengiz, Okan Acar, Osman Kan, Mustafa Arslan, Kürşat Şevki Korkmaz.  (Kura ile)

İKİNCİ TUR EŞLEŞMELERİ

Nedim Gürel – İsmail Erkal

Ünal Karaman – İbrahim Çoraman

Yusuf Can Zeybek – Menderes Saltık

Orhan Okulu – Şahali Kurt

Leave A Reply

Your email address will not be published.

ten − five =