Son dakika… Sekapark’ta inanılmaz bir durum… Çeyrek finale kalan 8 çeyrek finalistin 7’si Antalyalı….

0

ANTALYALILAR İZ VURDU

Antalya Kaş’ta Likya dönemi yeniden canlanıyor

4. tur karşılaşmaları son derece çekişmeli geçti. 8 güreşin 7’si puanlamaya kaldı. 4. tur karşılaşmasında 16 başpehlivan güreşerek çeyrek finale kalan başpehlivanların açıklandığu güreşlerde Orhan Okulu, Mustafa Taş, Ali Gürbüz, Ali İhsan Batmaz, Yusuf Can Zeybek, Osman Kan, İsmail Balaban, Hüseyin Gümüşalan çeyrek finale kaldı. Kocaeli Karamürselli olan Hüseyin Gümüşalan dışındaki 7 başpehlivanın Antalya adına güreşmeleri dikkat çekti.   

GÜREŞLERE HANGİ BAŞPEHLİVANLAR KATILMIŞTI?

Yusuf Can Zeybek, Ali Gürbüz, Orhan Okulu, Recep Kara, İsmail Balaban, Ali İhsan Batmaz, Süleyman Aykırı, Fatih Atlı, Onur Şenel İsmail Güzel Cengizhan Şimşek, Yunus Emre Yaman, Ertuğrul Dağdeviren, Erkan Ertan, Yalçın Öncül, Serkan Serttürk, Mustafa Kemal Karaboğa, Arif Akın, Rıza Yıldırım, Bekir Eryücel, Mustafa Doğan Özkaya, Hamza Özkaradeniz,. Mehmet Yeşil Yeşil, Ali Yanatma, İsmail Erkal, Emre Erkal, Ali Güngör Ekin, Hamza Köseoğlu, Yıldıray Pala, Nedim Gürel, Recep Taslak, Ali Altun, Serhat Balcı, Furkan Durmuş Altın, Kaan Kaya, Enes Doğan, Mecit Yıldırım, Hakan Çalışır, Ali Gökçen, Osman Özgür, Hüseyin İyican, İbrahim Çoraman, Seçkin Duman, Fatih Koyuncu, İsmail Koç, Serdar Yıldırım, Şahali Kurt, Feyzullah Aktürk, Osman Aynur, Onur Balcı, Recep Çakır Semih Turgut, Ünal Karaman, Salih Dorum, Turan Balaban, Hüseyin Gümüşalan, Mustafa Taş, Ramazan Bircan, Fatih Çakıroğlu, Faruk Akkoyun,  Özkan Yılmaz, Menderes Saltık, Mustafa Batu, Süleyman Başer, Serhat Gökmen, Ahmet Selbest, Salih Erinç, Hasan Cengiz, Yıldıray Akın, Okan Acar, Tanju Gemici, Osman Kan, Mustafa Arslan, Kürşat Şevki Korkmaz. 

GÜREŞLE İKİNCİ TURA GEÇEN BAŞPEHLİVANLAR

Serhat Gökmen, Tanju Gemici, Recep Taslak, Özkan Yılmaz, Yıldıray Akın, İsmail Balaban, Yunus Emre Yaman, Emre Erkal, Fatih Atlı, Ünal Karaman(Güreşle)

KURA İLE İKİNCİ TURA GEÇEN BAŞPEHLİVANLAR

CW Enerji Ligi’nin 3. etabı olan 16. Sekapark Yağlı Güreşleri’nde 4. tur sona erdi. Daha önce ilk 4 tur 22 Haziran 2024 günü yapılacaktı. Ancak A Milli Futbol takımımızın Euro 2024’de Portekiz ile karşılaşması olduğu için 4. Tur da 23 Haziran 2024 (bugün) gününe bırakıldı. 4. tur tamamlanırken, çeyrek final, yarı final ve final karşılaşmaları da 23 Haziran 2024 (bugün) tamamlanacak.

Sekapark Yağlı Güreşler

Orhan Okulu

Mustafa Taş

Antalya Kaş’ta Likya dönemi yeniden canlanıyor

Antalya Kaş’ta Likya dönemi yeniden canlanıyor

Ali Gürbüz

Ali İhsan Batmaz

Yusuf Can Zeybek

İsmail Balaban

Osman Kan

Hüseyin Gümüşalan

Yazar: AYŞEM SİCİM

Yazar:

Yusuf Can Zeybek, Ali Gürbüz, Orhan Okulu, Recep Kara, Ali İhsan Batmaz, Süleyman Aykırı, Onur Şenel, İsmail Güzel, Cengizhan Şimşek, Ertuğrul Dağdeviren, Erkan Ertan, Yalçın Öncül, Serkan Serttürk, Mustafa Kemal Karaboğa, Arif Akın, Rıza Yıldırım, Bekir Eryücel, Mustafa Doğan Özkaya, Hamza Özkaradeniz, Mehmet Yeşil Yeşil, Ali Yanatma, İsmail Erkal, Ali Güngör Ekin, Hamza Köseoğlu, Yıldıray Pala, Nedim Gürel, Ali Altun, Serhat Balcı, Furkan Durmuş Altın, Kaan Kaya, Enes Doğan, Mecit Yıldırım, Hakan Çalışır, Ali Gökçen, Osman Özgür, Hüseyin İyican, İbrahim Çoraman, Seçkin Duman, Fatih Koyuncu, İsmail Koç, Serdar Yıldırım, Şahali Kurt, Feyzullah Aktürk, Osman Aynur, Onur Balcı, Recep Çakır, Semih Turgut, Salih Dorum, Turan Balaban, Hüseyin Gümüşalan, Mustafa Taş, Ramazan Bircan, Fatih Çakıroğlu, Faruk Akkoyun, Menderes Saltık, Mustafa Batu, Süleyman Başer, Ahmet Selbest, Salih Erinç, Hasan Cengiz, Okan Acar, Osman Kan, Mustafa Arslan, Kürşat Şevki Korkmaz.  (Kura ile)

ÜÇÜNCÜ TURA KALAN BAŞPEHLİVANLAR

İkinci turda Nedim Gürel, Ünal Karaman, Yusuf Can Zeybek, Orhan Okulu, Osman Kan, Ali Gürbüz, İsmail Balaban, Turan Balaban, Enes Doğan, Mustafa Taş, Faruk Akkoyun, Yunus Emre Yaman, Emre Erkal, Serhat Gökmen, Hasan Cengiz, Feyzullah Aktürk, Serdar Yıldırım, Tanju Gemici, Mustafa Arslan, Ertuğrul Dağdeviren, Recep Kara, Yıldıray Pala, Özkan Yılmaz, Mustafa Doğan Özkaya, Recep Taslak, Hüseyin Gümüşalan, Serhat Balcı, Fatih Atlı, Osman Aynur, Yıldıray Akın, Ali İhsan Batmaz, Yalçın Öncül.

DÖRDÜNCÜ TURA KALAN BAŞPEHLİVANLAR

Mustafa Arslan, Ali Gürbüz, Özkan Yılmaz, Enes Doğan, Serdar Yıldırım,  Osman Aynur  Yusuf Can Zeybek, Ali İhsan Batmaz, Hüseyin Gümüşalan,  Orhan Okulu, İsmail Balaban,  Mustafa Doğan Özkaya, Osman Kan, Mustafa Taş Serhat Balcı, Nedim Gürel. 

DÖRDÜNCÜ TUR EŞLEŞMELERİ

Orhan Okulu – Serdar Yıldırım

Mustafa Taş – Enes Doğan (puanlamada)

Leave A Reply

Your email address will not be published.

one × four =