Erol Zöngür, Kütahyaspor’da çok başarılıydı
KÜTAHYASPOR’DA 10 MAÇTA FORMA GİYDİ
İzmir
Spor Servisi
Futbola İzmit Hacı Hızır Şafakspor’da başlayan Erol Zöngür, daha sonra Kocaelispor altyapısına transfer oldu. Kocaelispor U-19 takımının formasını giyen, A Takımla da antrenmanlara çıkan genç oyuncu profesyonel yapılmayınca İzmir’e gitti. Karşıyaka U-19 takımında oynayan Erol Zöngür, İzmir’de BAL takımlarında oynadıktan sonra bu sezon başında 2.Lig takımı Aksarayspor’a transfer oldu. Bu takımda bir kupa ve 4 lig maçında forma giyen Erol, devre arasında 3.Lig’de şampiyonluk yarışı yapan Kütahyaspor’a geçti. Kütahyaspor’da üçü Play-Off olmak üzere toplam 10 maçta oynayan genç stoper çok iyi bir sezon geçirdi.
pushfn(‘ads’);