Kızlar sıcak havada gol atamadı
İLK PUANLARINI ALDILAR
Türkiye
Spor Servisi
Kadın futbolunda ilimizde son yıllarda çok büyük gelişim var. Özellikle küçük yaş gruplarında 10’na yakın takımımız lige katılıyor. Bu takımlardan Karşıyaka Koleji ile Arapçeşmespor, U-17 yaş Türkiye Şampiyonası’nda mücadele ediyor. İlk maçlarını kaybeden bu iki takımın birbirleriyle oynadıkları maçta 0-0’lık beraberlik vardı. Çok sıcak havada oynanan maçta iki takımın futbolcuları da zor onlar yaşadı. 0-0 biten maçta iki takımda şampiyonada ilk puanlarını aldılar.
mücadele
pushfn(‘ads’);