Kocaelispor ile Öncüspor’un minikleri
MİNİKLERİN DOSTLUĞU
Spor Servisi
Vinsan Tesisleri’nde oynanan hazırlık maçlarında minik futbolcuların dostluğu görülmeye değerdi. Kocaeli Öncü Gençlikspor Kulübü Altyapı Koordinatörü Hasan Çelik, “ U-8 ve U-9 Takımlarımız hazırlık maçlarına devam ediyor. Kocaelispor altyapısı ile karşılaşan sporcularımız, gelişimlerine katkı sağlamak adına büyük mücadele ve gayret gösterdiler. Sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyoruz” dedi.
pushfn(‘ads’);