Maçı kaybettiler ama gönülleri kazandı
KORNER GOL OLDU
Spor Servisi
Maçın hakemi de minik futbolcunun bu uyarısıyla aut yerine korner kararı verdi. Derince Birlikspor, korneri kullandı, gol oldu, skor 2-1’e geldi. Bu pozisyondan sonra Derince Birlikspor arka arkaya iki gol daha buldu, maçı 3-2 kazandı. Yeni Kandıraspor’un 11 yaşındaki minik futbolcusu, hakemi uyardığı bu pozisyondan sonra takımı iki gol daha yedi, 3-2 mağlup oldu. Ancak minik futbolcu belki takımı maçı kaybetti ama bu davranışıyla gönülleri kazandı. Yeni Kandırasporlu teknik adam ve yöneticilerde bu davranışından dolayı oyuncularını kutlayıp, tebrik ettiler.
pushfn(‘ads’);